Temar Centrum Szkoleniowo Doradcze zapewnia profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu szkoleń, obsługi prawnej firm, stałego nadzoru nad warunkami pracy ( jako zewnętrzna służba), prowadzi certyfikację maszyn i urządzeń pod względem BHP, a także przeprowadza specjalistyczne audyty oceniające stan praworządności w zakładach pracy.

Czytaj więcej...

Dlaczego warto wybrać nas spośród wielu innych firm ?

 

Jak wynika z corocznych sprawozdań organów kontrolnych stale na wysokim poziomie pozostaje liczba nieprawidłowości w zakładach pracy, a w związku z tym ilość i wysokość kar nakładanych za nieprzestrzeganie przepisów z zakresu prawa pracy, w tym przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Jedną z podstawowych przyczyn tego stanu rzeczy jest nieznajomość lub błędna interpretacja obowiązującego prawa.

 

Jeśli chcesz spać spokojnie powierz swoje problemy nam – najlepszym specjalistom.

Czytaj więcej...

20.01.2014 ZMIANY W PODATKU VAT

Szanowni Państwo, uprzejmie zapraszam na szkolenie połączone z indywidualnymi konsultacjami z zakresu zmian w podatku VAT, które weszły w życie od 1.10.2013 r. oraz od 1.01.2014 r.  Szkolenie zostanie zorganizowane w dniu 20.01.2014 r. w godz. 9:00 – 14:00 w Hotelu „Monopol” w Katowicach przy ul. Dworcowej 5.   Wykłady poprowadzi Pan Sobiesław Szefer – licencjonowany doradca podatkowy ( licencja Ministerstwa Finansów), ekspert z zakresu spraw finansowo – księgowych, wykładowca z kilkunastoletnim doświadczeniem     z zakresu organizacji i prowadzenia zajęć dydaktycznych oraz doradztwa podatkowego, członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Uczestnicy zajęć otrzymają materiały autorskie oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Czytaj wiecej...